Spa © 2014  |  Privacy policy

 

 

 

Masaż klasyczny częściowy/całościowy.

Zabieg trwający 30/60 minut. Idealnie rozluźnia napięte mięśnie i usuwa stres. Stymuluje krążenie krwi, odżywia i nawilża skórę.

 

Masaż relaksacyjny z aromaterapią .

Efektem masażu jest natychmiastowe rozluźnienie oraz odprężenie. Masaż ma działanie holistyczne, prowadzi do odzyskania równowagi między ciałem i duszą. Aromaterapia  poprzez zapach korzystnie wpływa na nastrój i zdrowie.

 

Drenaż limfatyczny całościowy /częściowy.

Jest to specjalistyczny masaż wspomagający odpływ limfy. Likwiduje uczucie ciężkości, wspomaga proces odchudzania i oczyszczania organizmu z toksyn. Zalecany dla osób  jako rehabilitacja pourazowa.

 

Masaż wspomagający odchudzanie.

Bardzo intensywny masaż rozbijający tkankę tłuszczową, wspomaga odchudzanie i pozbycie się cellulitu oraz przyspiesza usuwanie nadmiaru wody i toksyn z organizmu.

 

Masaż antycellulitowy bańką chińską.

Masaż z użyciem bańki chińskiej łagodzi bóle mięśniowe, poprawia ukrwienie i jest dobrym sposobem na pozbycie się cellulitu.

 

Masaż gorącymi kamieniami.

Masaż głęboko relaksujący z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Ciepło kamieni w połączeniu z delikatnym masażem poprawia krążenie, dotlenia skórę, rozluźnia napięte mięśnie, wpływa na poprawę samopoczucia.

 

Masaż relaksacyjny gorącą czekoladą.

Masaż relaksacyjny z użyciem naturalnej czekolady. Zapewnia głębokie nawilżenie, odżywienie oraz wygładzenie skóry. W organizmie wydzielają się endorfiny, które wywołują uczucie szczęścia.  Czekolada ma również właściwości rewitalizujące i odżywcze.

 

Masaż kobiet w ciąży.

Łagodzi wiele ciążowych dolegliwości, takich jak obrzęki i bóle kręgosłupa, relaksuje i upiększa. Regularne masaże warto zacząć jeszcze przed zajściem w ciążę. To daje gwarancję, że w odmiennym stanie będziesz w lepszej kondycji, a po porodzie skóra szybciej wróci do stanu sprzed ciąży. Zabiegów nie stosuje się w pierwszym trymestrze ciąży.

 

Masaż Lomi Lomi.

To niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Jego ojczyzną są Hawaje. Nie tylko działa rozluźniająco na mięśnie, ale usuwa wewnętrzne blokady i napięcia. W naturalny sposób leczy psychikę pacjenta. Bardzo głęboko relaksuje i odpręża.

 

Masaż twarzy, szyi i dekoltu.

Pobudzający krążenie, silnie dotleniający i odżywiający komórki. Zwiększa elastyczność i nadaje miękkość skórze, opóźnia pojawianie się oznak starzenia.

MASAŻE: